SA:MP 0.3.7 Sürümü


 Tarih: 2017-10-29 17:37:22 |  Yazar: Wiggles |  Kategori: San Andreas Multiplayer

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda SA:MP 0.3.7 sürümünde gelen değişikliklere bakacağız ve yorumlayacağız. Uzatmadan geçelim.

500'den fazla yeni obje eklendi. Bunun sayesinde harita yapımcılığı ile uğraşan oyuncular daha fazla obje kullanabilecek bu sayede daha büyük harita yapabilecekler. Yazı fontları değiştirildi. Bu sayede göze daha çok hitap edecek. San Andreas polis ciltlerine (skin) yeni varsasyonlar eklendi. Bu sayede bu cilt (skin) daha kullanışlı ve gerçeğine daha uygun oldu. Araç kapıları ve pencerelerde sürücü kontrolü eklendi. Bu sayede yarış yaparken veya rol yaparken daha uygun ortam oluşacak. Polis arabaları için siren ekleme özelliği getirildi. Bu sayede araçlara siren ekleyebileceksiniz. Basit bir aktör (npc) sistemi eklendi. Bu sayede sunucunuza aktörler (npc) ekleyip daha keyifli bir oyun sürebileceksiniz. Birçok hata düzeltildi. Artık daha az hata alacağız ve oyun çökmeyecek diyebiliriz.

Yazımızın sonuna geldik. Şimdi yorumlayalım. SA:MP yapımcıları bu sürümde hata düzeltmesi yerine daha çok özellik eklemeye çalışmışlar. Ancak bu sürümü oynarken hala hata ile karşılaşıyoruz. Bunları en yakın zamanda düzelteceklerini umuyoruz. Bu yazımızın sonuna geldik. Kendinize iyi bakın.